Fotogalerie

Kroniky a pamětní knihy

Pro tisk a vazbu kronik a pamětních knih používáme vybrané ušlechtilé materiály. Kvalitní tiskový papír v minimální gramáži 120gr. je zárukou, že zápisy nebudou prosvítat. Oblíbené jsou papíry ve světle béžovém odstínu, archy se vzorem ručního papíru nebo reálný ruční papír. Pro vazbu vybíráme kvalitní přírodní usně, případně kůže syntetické a recyklované. Předsádky mohou být kartonové, plátěné, sametové či potištěné. Vždy máme připravených několik ušitých knižních bloků v různých velikostech, abychom mohli uspokojit i ty zákazníky, kteří si potřebu pamětní knihy uvědomí až na poslední chvíli.

Rodokmeny, rodinné kroniky a knihy vzpomínek

Práce na tomto typu zakázek nám mimořádně těší. Rádi s Vámi spolupracujeme na zachycení Vašich vzpomínek, životních příběhů, rodových kořenů atd. Stačí přinést Váš text na flaschdisku nebo CD a o tisk a vazbu se již postaráme. Způsob provedení a použité materiály dokážeme vždy přizpůsobit Vašemu přání a finančním možostem. Vašim blízkým tak můžete věnovat cenný, originální a užitečný dárek.

Bibliofilské a individuální tisky a vazby

Dejte průchod Vaší kreativitě! Nic není problém - každý Váš nápad dokážeme realizovat. Nezáleží nám na počtu výtisků - rádi pro Vás vyrobíme knihu i v jediném exempláři.

Fotoknihy a obrazové publikace

Naše nová produkční tiskárna Konica - Minolta je připravena vytisknout Vaše snímky ve vysoké fotokvalitě. Tiskárny Xerox ColorQube jsou zase misty v tisku na strukturované a ruční papíry.

Oproti fotoknihám objedávaným na internetu nejsme omezeni žádnými šablonami. Máme neomezený početn stránek, vytiskneme a svážeme libovolný formát až do rozměru 32*45 cm. Důvodem je to, že veškeré knihy zpracováváme ručně a s individuálním přístupem ke každé zakázce.

Opravy, převazby a rekonstrukce knih

Z Vašeho salátu uděláme opět knihu! Ruční zpracování klasickými knihařskými postupy a materiály spolu s využitím moderní reproduční a tiskové techniky zaručuje překvapivě skvělé výsledky.

Výroba jídelních a nápojových listů, věnovacích etuí, pouzder a kazet

"Vemte si ty desky, jsou moc hezký", žertoval moderátor v přímém přenostu předávání televizních cen nad našimi výrobky. Kvalitní obal podtrhuje a zhodnocuje obsah. Kromě knihařského zpracování desek Vám také vytiskneme potřebná menu, diplomy, certifikáty...

Tisk a vazby prací pro studenty, firemní prezentace, projekty a výroční zprávy

Diplomovou prací to začíná....  V průběhu Vaši pracovní kariéry budeme rádi Vašimi partnery při tisku a vazbě všech firemních dokumentů. Dlouhodobé zkušenosti našich klientů ukazují, že v tomto ohledu není vhodné šetřit. Profesionálně zpracované publikace vždy vítězí nad těmi "na kopírce v kanceláři".

Umělecké, kreativní, individuální tisky a vazby

Vše, co se nevešlo do předcházejících kategorii. Při zpracování Vašich knih nejsme omezeni používáním prefabrikátů, rádi pro Vás vytiskneme a svážeme knihy nejrůznějších formátů, barev, dezénů, materiálů. Doporučujeme přijít se k nám vždy nejdříve poradit. Spolu najdeme schůdnou cestu pro realizaci Vašich nápadů.